Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojëra Seksi Cdg: Lojra Ekskluzive Pornografike Falas Shfletuesi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Argëtim i keq në Internet me Lojëra Të Rriturish Në Internet

Bota e lojrave video është mjaft interesante. Gjithçka filloi me një top pixelate të thjeshtë duke u hedhur rreth nga dy rektangle në një lojë Pong shumë kohë më parë. Për një kohë të gjatë, videolojrat konsideroheshin të ishin pjesë e kulturës geek. Edhe sot, kur është një nga mjetet më të mëdha dhe më emocionuese të zbavitjes kryesore, ka njerëz që vrenjten me video lojëra dhe i quajnë fëmijë apo humbje kohe. Ajo që ata nuk dinë, megjithatë, është se ka lojra të pabesueshme të rriturish në internet që janë të gjitha përveç të miturve.

Që nga momenti kur doli loja fillestare, gjërat filluan të zhvilloheshin për mirë. Në fillim ngadalë, por pastaj më shpejt dhe më shpejt, kemi arritur në një pikë ku loja është një industri shumë miliardë dollarëshe. Ka kompani të mëdha që bëjnë shumë para duke shpërndarë, duke shitur videolojra. Kemi konventa bixhozi dhe festime çmimesh që, më shpesh se jo, kanë të famshëm të shumtë që marrin pjesë. Mund të bëhesh milioner duke luajtur lojra, duke fituar turne, duke rrjedhur, ose duke qenë pjesë e saj në çdo mënyrë të rëndësishme., Ka edhe kolegje që u japin bursa atletëve të aftë eksportues. Dhe, sigurisht, ka lojra të rriturish online që kombinojnë porno dhe lojëra në një mënyrë të pabesueshme.

Nuk duhet të jetë çudi që porno ka gjetur një mënyrë për tu bashkuar me video lojërat. Në fund të fundit, çdo lloj zbavitjeje bëhet më mirë me elementët e rritur të përfshirë. Ndërsa teknologjia përparonte, ne blinim revista nudie DHE inçizonim ME qira duke pasur sasi të mëdha pornosh falas në internet, në realitet dhe lojëra porno. Është e gjitha një çështje e shijes, por ata që u varen lojrave në internet nuk e kthejnë kokën pas.

Shumëllojshmëria E Lojrave Të Të Rriturve Online

Lojëra Online, të rritur apo ndryshe, vijnë në forma apo forma të ndryshme. Përveç të gjitha zhanreve të ndryshme, stileve të lojës dhe qasjeve vizuale të projektimit, ka dy mënyra kryesore për të luajtur. Lloji i parë i lojës ju lejon të luani direkt në shfletuesin tuaj, pa shkarkuar, instaluar, ose mbajtur ndonjë gjë në hard drive tuaj. Natyrisht, lloji tjetër është ai që shkarkon dhe instalon para se të jetë në gjendje të bëjë ndonjë gjë. Sigurisht, ka dallime të mëdha midis të dyve dhe çdo tipi vjen me profesionistët dhe të burgosurit.

Lojrat e të rriturve online që mund të luani pa shkarkuar asgjë quhen gjithashtu lojëra shfletuesi. Poshtë këtyre është se shpesh janë më të vegjël në madhësi dhe më modest kur vjen puna te grafikat dhe lojrat. Në anën e sipërme, ngarkonin shpejt dhe nuk kishte parakushte për të luajtur. Thjesht gjej një titull që të pëlqen dhe fillo të luash. Për pak kohë, do të jesh i fortë në një vajzë të mrekullueshme të zgjedhjes tënde, ndërsa do të shijosh një linjë historie robëruese apo lojëra emocionuese. Një tjetër përmbys është se ka me tonelata të tilla, kështu që e gjitha që të çon në preferencat e tua.

Në anën tjetër, kemi ato lojërat e të rriturve online që duhet t'i shkarkosh dhe t'i instalosh me qëllim që të luash. Ndërsa ky është një telash më i madh se thjesht të klikosh një miniaturë në një faqe interneti dhe të egërsohesh, rezultati përfundimtar është më shumë se sa ia vlen. Zakonisht më të mëdha në çdo mënyrë të mundshme, disa nga këto tituj MUND të kundërshtojnë edhe më të preferuarit kryesorë. Fakti që ata janë online, edhe pse ju duhet t'i shkarkoni ato, shpesh do të thotë se ka një aspekt shumë-lojtarë gjithashtu. Dhe kjo do të thotë shumë argëtim i pisët dhe i çuditshëm me lojtarë të tjerë të vërtetë.

Porno e çuditshme dhe Lojëra Magjepsëse

Grafikë dhe lojëra janë dy pjesë integrale të çdo loje video. Kjo është një nga arsyet kryesore që lojtarët i zgjedhin ata në çdo formë tjetër zbavitjeje. Në vend që të shikosh një film, përmes një loje video mund të jesh pjesë e tij dhe të përjetosh gjithçka në një nivel më personal. Më shpesh se jo, ti do të jesh një pjesëmarrës kuptimplotë në histori, do të bësh zgjedhje që ndikojnë në rezultatin, do të zhytesh në gjithë përvojën e hidhur. E gjitha kjo do të thotë se gjërat mund të bëhen veçanërisht pikante kur flasim për lojrat e të rriturve në internet.

Video porno dhe fotografi, pavarësisht se sa e mirë, ofron një përvojë krejtësisht të ndryshme nga lojrat e të rriturve. Është e pamohueshme, ato janë një nga mënyrat më të mira dhe më të zakonshme për të bërë qejf të pistë në internet, por kjo nuk do të thotë se janë më emocionuese. Vetëm pasi njerëzit e testuan veten në një nga lojërat e të rriturve online e kuptojnë sa më mirë mund të jenë gjërat. Grafikat moderne e bënë TË mundur CGI-në foto-realiste dhe reale. Kjo do të thotë se të gjitha ato femrat 3D, që TI mund të zhytesh dhe të pishesh, duken si vajza nga jeta e vërtetë., Kjo hap një botë mundësish duke konsideruar të gjitha gjërat perverse që ndodhin në këto lojra.

Për të bërë të gjitha ato gjëra të pista, loja bëhet. Nëse je lojtar i fortë apo lojtar rastësor, do të gjesh shumë tituj për t'u argëtuar. Ata që kërkojnë një sfidë do të kenë një shpërthim duke luajtur Rpg komplekse, gjuajtës me ritëm të shpejtë, platforma të paketuara me aksion dhe shumë më tepër. Në fund, pornot e fituara me vështirësi bëhen më mirë. Nga ana tjetër, ka më shumë lojra relaksuese që nuk kanë nevojë për shumë aftësi para se të përfundosh duke qenë topa thellë brenda një zonje seksi. Askush nuk mund t'i thotë jo një simulimi seksi ose një novele vizuale.

Një E Ardhme E Ndritur për Lojëra Porno.

Ne kemi arritur një pikë ku teknologjia është aq e avancuar sa një njeri mund të krijojë gjëra që dikur i merrte të gjitha ekipet vetëm një ose dy dekada më parë. Kjo do të thotë mrekulli për lojrat e të rriturve online, duke marrë parasysh se kompanitë e lojrave të mëdha ende qëndrojnë larg titujve TË TANISHËM. Disa lojra porno kanë filluar tashmë të duken shumë si homologët e tyre tre-A dhe e ardhmja po duket e ndritshme. Në fund të fundit, nëse do të kesh një orgji masive të ashpër me disa njerëz të tjerë dhe të bësh gjëra të papërshkrueshme online, mund të presim dhe të shohim se çfarë do të vijë më pas.

Luaj Falas Tani